Rafał Baranowski - O mnie

Witam serdecznie, nazywam się Rafał Baranowski i jestem fizjoterapeutą z ponad 9 letnią praktyką. Ukończyłem Olsztyńską Szkołę Wyższą otrzymując tytuł magistra fizjoterapii z oceną bardzo dobrą. Swoje doświadczenie zbierałem praktykując na oddziałach rehabilitacji, przychodniach, a także w prywatnych gabinetach.

Miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach doskonalących oraz uczyć się od znakomitych terapeutów i lekarzy z całej Europy. Obecnie studiuję na prestiżowej belgijskiej uczelni Flanders International College of Osteopathy zgłębiając wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny osteopatycznej.

Swoją karierę zawodową traktuję jako przygodę pełną wyzwań, co sprawia, że staram się ciągle rozwijać i otwierać na nowości płynące ze świata nauki. Moim głównym celem jest poprawa codziennego funkcjonowania pacjentów poprzez likwidowanie bólu oraz pomoc w przekraczaniu barier jakie napotykają.

Uważam, że o powodzeniu rehabilitacji decyduje ciężka praca terapeuty i pacjenta, a także pozytywne nastawienie do życia i codzienny optymizm, którym próbuję zarażać osoby ze mną współpracujące.